2PRO CONSULTING
Danışmanlık Eğitim Yazılım ve Araştırma Şirketi


2PRO CONSULTING Kalite Yönetim Sistemleri, Yalın Üretim ve Maliyet Düşürme, 6 Sigma, Tedarik Zinciri Yönetimi, Endüstriyel Psikoloji ve Örgütsel Davranış, İstatistik ve İş Zekası alanında danışmanlık, eğitim ve bu sistemlerin sürdürülebilir (kişiden bağımsız), sistemli ve dijital olması için yazılım desteği vermektedir.

2PRO Consulting, 10 kişi ve üzeri yetkinliği yüksek uzman kadrosu ile başta İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bursa, Manisa ve İzmir illeri olmak üzere tüm Türkiye’deki üretim ve hizmet firmalarına destek olmaktadır. İstanbul Avrupa yakasındaki, İstanbul Anadolu yakasındaki ve İzmir ofisleri firmalara rekabet avantajı sağlamayı bir görev bilmektedir.

2PRO Consulting, TÜBİTAK ve EKONOMİ Bakanlığı desteklerini de sağlamakta olup, talep edilen danışmanlıklara ve eğitimlere göre gerekli devlet desteklerini kullanmakta ve kullandırmaktadır. % 75’e kadar hibe destekleri firmaların ayağına getiren 2PRO Consulting ekibi bu destekleri sadece danışmanlık ve eğitim için değil firmaların diğer ihtiyaçlarını gidermek (yeni makine desteği vs.) için de firmalar adına kullanabilmektedir.

2PRO Consulting danışmanları Beyçelik, Ermetal, Erdem Holding, Modalife, Ford gibi büyük firmaların da yer aldığı referanslarına yukarıda bahsedilen danışmanlık ve eğitimlere ek olarak üretim verimlilik ve takip yazılımı (MES), kalite yönetim sistemleri yazılımı (QMS),  iş akış ve süreç yönetimi yazılımı, proje yönetimi ve CRM yazılımları desteği de vermekte ve hibe desteklerle bu alımları sübvanse etmektedir.

2PRO Consulting akademisyenler ile de çalışmakta olup, ekibimizin bir çok akademik makalesi ve bazı sektöre yönelik kitapçıkları da mevcuttur. Bu bilgi birikimini de firmalarla ve kişilerle paylaşmayı da onur bilmektedir.

Danışmanlığı, eğitimleri ve yazılımlarıyla firmalara değer katan, maliyetlerini düşüren ve devlet destekleriyle de firmaların mali gücünü artıran 2PRO Consulting, ihracata önem veren ve/veya artırmayı hedefleyen firmalara iş hayatının kaçınılmaz bir partneri olmayı teklif etmektedir.

2PRO Consulting uçtan uca firmaların tüm ihtiyaçlarını gidermeyi firmalara bir borç bilir.

Vizyonumuz

Müşterilerine kalite, maliyet ve teknolojik açıdan önemli rekabet avantajı sağlayan alanındaki en iyi partner firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sistemli, hedefe dönük kararlar almasını ve çalışmasını sağlayarak birlikte emin adımlarla yürümek.

Kalite Politikamız
  • Bilimsel çalışmayı, teknolojiyi ve alanındaki tüm diğer enstrümanları firmalara değer katacak şekilde kullanmayı ve müşterilerine kullandırmayı,
  • Müşteri odaklı olmayı ve müşterilerimizin haklarını savunmayı,
  • Bilgimizi ve tecrübemizi sürekli artırmayı, güncel tutmayı ve müşterilerimizle de paylaşmayı,
  • Ekip olarak müşterilerimizle birlikte karar almayı,
  • Müşterilerimize ait bilgileri gizli tutmayı taahhüt ediyoruz.