Referanslarımız

Referanslarımız

Danışmanlarımızın birlikte çalıştığı firmaların bazıları aşağıda sizlere sunulmuştur. Firmalarımıza kattığımız değerle varız.
 • 26.12.2018 tarihinde 2PRO Danışmanlık firması tarafınca düzenlenen firmamızda gerçekleşen 5S konulu bir günlük eğitim, firmamız için çok faydalı ve verimli olmuştur. Eğitime katılım kıdemli danışman Ahmet Cengiz Uçar tarafından fazlasıyla sağlanmış ve eğitim oldukça eğlenceli geçmiştir. Eğitim sonrasında saha uygulamalarında da bize destek olma sözü veren 2PRO Danışmanlık kıdemli danışmanı Ahmet Cengiz Uçar’a verdikleri bir günlük 5S eğitimi için teşekkür ederiz.”
  Leyla Erim Bakırcı
  Armonitel Planlama Müdürü
 • “2PRO Consulting firması tarafınca düzenlenen (Aluminum HPDC) konusuna yönelik CQI-27 eğitimi, firmamız için çok faydalı olmuştur. Otomotiv endüstrisinin alüminyum basınçlı döküm konusuna yönelik global beklenti ve gereklerinin, mevcut soru listesi üzerinden her bir konu için ayrı ayrı bilgilenme ve disipliner tartışma fırsatını ekip olarak yakalamış olduk. Verdikleri destek için, firmamız ve mevcut ekibimiz olarak tekrar teşekkür ederiz.”

  Asım Bıcırdı
  KDS Pres Döküm Kalite Müdürü
 • 2PRO Consulting firmasının endüstriyel psikoloji ve örgütsel davranış uzmanlığı kapsamında olan mavi yaka hat çalışanlarımızın takım etkinliği ve üretim verimliliklerini artırma amacıyla, bilimsel araştırma yöntemleri ve istatistik kullanılarak yapılan çalışma firmamız için oldukça faydalı olmuş ve mavi yaka hat çalışanlarımızın firmaya bağlılıkları, iş memnuniyetleri, takım etkinlikleri ve dolayısıyla üretim verimlilikleri artmıştır Bize göre otomotiv endüstrisinin bu tip çalışmalarla mavi ve beyaz yakanın psikolojik ve örgütsel problemlerini çözmeleri ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Biz 2PRO Consulting ile bu konuda öncü bir adım attık ve ilklerden olduğumuzu düşünüyoruz. Beyaz yaka ve mavi yaka hat çalışanlarımız da çalışmadan oldukça memnun kalmışlar ve tüm bunlar firmamıza hedefimiz doğrultusunda avantaj sağlamıştır. Ayrıca tüm müdürlerimizin ve genel müdürümüzün de katılımı ve desteği ile de çalışmaların devam etmesi kararı alınmıştır. Verdikleri destek için, firmamız ve mevcut ekibimiz olarak 2PRO Consulting firmasına teşekkürü borç biliriz. 

  Ahmet Özen
  Nursan Kablo Üretim Müdürü
Erdem Holding
Yapı Malzemeleri
KDS Pres Döküm
Aluminyum Basınçlı Döküm
ModaLife
Mobilya
Response Ortho
Ortopedik Ürünler
Torun Bakır
Pirinç ve Bakır Dövme ve Talaşlı İmalat
Nursan Kablo
Otomotiv Kablo Donanımları
Ermetal
Otomotiv Yan Sanayii – Sac
Denizler Otomotiv
Otomotiv Yan Sanayii – Sac
Dual Borgstana
Otomotiv Yan Sanayii – Tekstil
Mauri Maya
Maya Üretimi
Beyçelik
Otomotiv Yan Sanayii – Sac
Dağcılar Kabin
Traktör Kabini Üretimi
TÜV TÜRK
Araç Muayene İstasyonları
Akmetal
Metal Kum Döküm
Beykent Üniversitesi
Eğitim ve Öğretim
Gebze Teknik Üniversitesi
Eğitim ve Öğretim