YSM Bulut Online İş Yazılımları

YSM yazılım ürünleri bulut üzerinde çalışmaktadır. Yani kurulum ya da donanım gerektirmeden internetin olduğu her yerden yazılımlarımızı kullanabilirsiniz. Güncellemelerde kurulum gerektirmez, daima en son güncel versiyonu kullanırsınız. Masaüstü, dizüstü, tablet ya da cep telefonu farketmeden tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Virüslerden etkilenmez. Yazılımlarımız modüler(karmaşıklığa yol açmaz) yapıdadır. Yazılımlarımızda mevcut olan yönetici panelleri sayesinde süreci kolaylıkla yönetebilirsiniz.

ÜRÜNLERİMİZ

CHARK Online İşletme Yazılımları

CRM, MUHASEBE, SATIN ALMA ve PROJE YÖNETİMİ için farklı programlar kullanma karmaşasına son. CHARK ile işinizi yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey bir arada. Online İşletme Yazılımı olan CHARK programı aynı zamanda Online İşletme Yazılımıdır. CRM, Muhasebe, Satın alma ve Proje Yönetimi için farklı programlar kullanmanızı gerektirmeden ihtiyaç duyduğunuz her şeyi CHARK programından yönetebilirsiniz

ÜCRETSİZ DENE FİYATLAR

TAY Online Ticari Araç Yönetimi

Online Ticari Araç Yönetimi Programı olan TAY araçlarından gelir elde eden şirketler için kullanılan bir yazılım olan TAY ile şirket öz mal ve kiralık araçlarınıza ait maliyet hesaplarını, sefer ve yakıt kayıtlarını tutun.

ÜCRETSİZ DENE FİYATLAR